تاریخچه داروخانه شبانه روزی وحیدیه تهران

داروخانه شبانه روزي وحيديه یکی از قدیمی ترین داروخانه های تهران است که در محله میدان خراسان خیابان شهید ناصری واقع است.در سال 1350 با مديريت مرحوم احمد عليرضايي شروع به کار کرد.
در طول سال ها خدمات رساني با بالاترين کيفيت جزو داروخانه هاي ممتاز سطح تهران و کشور قرار گرفت که اين امر باعث گرديد سال 1381سيستم داروخانه از روزانه به شبانه روزي تغيير پيدا کند.
سيستم مکانيزه و پرسنل مجرب و متخصص که همواره در ارائه خدماتي با کيفيت و مطلوب به بيماران و مراجعين عزيز در خدمت مي باشند زمينه را براي دريافت گواهي نامه هاي معتبر در حوزه غذا و دارو فراهم نموده که در سال 1394 در طی مراسمی گواهي نامه اهتمام به کیفیت و همچنین در سال 1395 گواهی نامه اشتهار به کیفیت ، با حضور وزير محترم بهداشت و جمعی از مسئولان کشوری به مديريت داروخانه شبانه روزي وحيديه جناب آقاي مجيد عليرضايي اعطا شد.
همچنین این داروخانه در طی پیاده سازی الزامات استاندارد ایزو 9001 و سیستم مدیریت کیفیت پس از موفقیت در ممیزی های شرکت بین المللی IMQ ایتالیا مفتخر به کسب گواهی نامه استاندارد ایزو 9001:2015 گردید.

اميد است در سال هاي آتي با چشم انداز هاي در نظر گرفته شده جهت خدمت رساني به مردم عزيز شاهد پيشرفت روز افزون باشيم

مجوزها و پروانه های فعالیت
مجوز فنی دکتر شعبانپور
مجوز داروخانه آنلاین وحیدیه

منابع رسمی

 

 

1- دستورالعمل فروش اینترنتی اقلام غیردارویی در داروخانه های کشور (کلیک کنید).

2- ضابطه فروش اینترنتی اقلام غیردارویی در داروخانه های کشور (کلیک کنید).

3- آیین نامه ثبت مکمل های تغذیه ای (کلیک کنید).

4- فهرست مکمل های رژیمی غذایی (کلیک کنید).

5- فهرست فراورده های طبیعی (کلیک کنید).

فروشگاه اینترنتی

در راستای خدمات رسانی هرچه بهتر به هموطنان عزیز و پیشگام با ارائه خدمات مبتنی بر وب ایده خدمات رسانی از طریق فروشگاه اینترنتی را به واقعیت تبدیل نمودیم تا همسو با قوانین فعالیت الکترونیکی در فضای مجازی و طبق استانداردهای تعیین شده به ارائه کالا و خدمات داروخانه ای به جز اقلام دارویی بپردازیم.
بدین منظور این وبسایت اقدام به معرفی و فروش اینترنتی اقلام غیر دارویی داروخانه ای دارای مجوز از وزارت بهداشت و سازمان غذا و دارو بوده و خدمات ارائه شده شامل موارد ذیل می باشد:
معرفی و فروش اینترنتی محصولات آرایشی و بهداشتی
معرفی و فروش اینترنتی مکمل های رژیمی و غذایی، ورزشی، کودک، ویتامین ها و…
معرفی و فروش اینترنتی محصولات ارتوپدی
معرفی و فروش اینترنتی تجهیزات پزشکی خانگی